#loveedits

Posts tagged as #loveedits on Instagram

423,288 Posts

nle choppa😎💗
Song- idk 
Bad Edit*
SEND THIS TO YOUR FRIENDS❗️💗••
@dreamxrq @dreamxrq •
•
•
• videoStar
• #fanedit
•
• videoStar
•
•
•
•
#explorepage #edits #wholesome #wholesomeedits #edit #happy #sad #mood #page #cartoonedits #cartoonedits #happyedits #sadedits #tentoeschallenge #woah #breakup #loveedits #dog #cat #clean #explore #dreamxrq
i want this 😔🖤
#sad #love #loveedits #lonely #sadlovequotes #bored #aestheticedits
'
Ishte nate kur ike dhe me le ti mua.Ike dhe me le vetem sikurse nuk vleja asnje pike, me le, arrite te me besh te duaj me shume se cdo gje tjeter ne kete bote pastaj ike, e leht ishte a po per ty? 
Po shume e leht ishte per ty pasiqe ishe mesuar qe tjau besh te njejten shume vajzave dhe une si e gjore ta besova cdo fjale qe e thoje ti, ta besova,, e di pse..? Sepse une njemend te deshta me zemer ty. 
Mos e duaj me thane.. seshte aj qe te perket ty.. nuk i degjova vazhdova ne ate te timen, vazhdova te duaj edhe pse me shume me lendoje se me dhuroje dashni.. Nje fjale e jotja me beri qe te ndihem ne qiellin e 7te.. dhe kjo eshte arsye pse une e kisha te veshtire te largohem nga ti.. Su largova ende, ende je ketu i feshur ne zemren time, se di askush.. thame qe e kam harruar, por si mund te harrohet dikush qe me pare ishte jeta jote..? Nuk harrohet, mesohesh pa te, sadoqe e vshtire te jete mesohesh.. Edhe une u mesova pa ty.. po u mesova .. Ti tashme je me tjeter kend pasiqe e kishe planifuar me gjase kete deri sa me le mua.. Ajo po te perqafone, ajo po te buzqesh, ajo po qendron me ty... ndoshta e don me te vertet ate.. por jo ti s'mund ta duash askend.  Ti e don vetem veten tende... per kete me vjen keq per ty.. Qendro i lumtur me te, mos harro n'momentin kur do te duash dike aq fort sa te deshta une ty, at'here ajo do te braktise, sepse KARMA IT'S A BITCH.
-
#coldbrokengurl #edit #edits #explorepage #mood #moods #moody #moodedit #moodeedits #lyricedit #lyricedits #viral #cool #cooledit #cooledits #90sedit #90sedits #90s #love #loveedit #loveedits #aestheticedits #memr #memes #brokenedit #brokenedits #sad #sadedit #sadedits #brokengirl
Tag someone ❤️❤️
🎬 Follow @luveditzz for more ‼️
🎬 Follow @luveditzz for more ‼️
•••
•••
Vc: @vibezyo
•••
❌ Ignore Tags ❌
#edits #love #loveedits #mood #moodedits #sad #sadedit
Fall in love 😉💦
•
•
FOLLOW @editss.feee FOR MORE 🖤
•
•
•
Ignore tags
Tag someone😈❤️
-
Follow @w.edits_11 for more😉
-
-
-
#edits #edit #loveedits #editz #lyricedits #lyirc #lyrics #editsound #happyedits #moodedits #freakymoods #explorepage #explore #explorers
when i look at you I can feel it, when I look at you I’m home🥺💙 @pixarfindingdory (send to someone you love) -
-
-
-
-
-
-
-
#doryedit #loveedits #softaudios #findingnemoedit #audiosforedits #moodedits #cuteedits #findingdory #lyricedits #ily #disneyedits #editz #loveaudios #softedits
this is fire🔥 
#explore  #explorepage #edits #viral #views #loveedits #videostar
sigh
-
Follow @hurtingforher (me) for more posts like this✨
•
tag a cutie ❤️
follow me ( @wholesomelxve ) for more !
:・゚✧ *::・゚✧ *:・゚✧ *:・゚✧:・゚✧ *::・゚✧ *:・゚
•
•
•
•
tags ♡ pls ignore: ( #positivevibes #positivity #positivemood #wholesomememes #wholesome #love #iloveyou #heartmemes #reactionpictures #loveedits #edit #edits #pure #soft #softmemes #ily #heart #mood #lovememes #heartemoji #bf #gf #bfmemes #gfmemes )
Episode 7 is out y’all 💓 “born to be evil” #episodeedits #episodeloveedits #episodelove #loveedits #episodestories
‘s Post. This-I’m actually proud of this one. Also follow these amazing babies ❤️.
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
Audio: CopyCat-Billie Eillish
Tc: @_.vshelpx & @videostartransitions & @4edits.xx 
Dt: Tagged
App: Video Star
Et: 58 Minutes
Eb: None
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
•
#editbase #editaudios #edits #loveedits #edit #cosplay #cosplayedits #cosplayedit #cosplayeditsnstuff #cosplayer #cosplayeredit #3person #3personedit #enjoy #collabintro #explorepages #ep #foryou #fyp
i hate u
Aweeee♥️
#loveedits #goals❤️ #edits #happyedits #cute
Anybody else wish they were taken
————————-
#happyedits #loveedits #lyricedits #explorepage #explore
Wanna get featured?💕 Follow @edit.features and DM us!💞💞
•Featured- @huntxrsmoon •
•
•Tags- #picsartedit #picsart #picsarttutorial #picsarts #loveedits #edits #egirl #egirls #tiktokgirl #tiktokgirks #like4likes
•Red and Blue
• Follow @m00d_edits.__ for more 🔥😝
• Credits : @moodz.feelz.editz •
•
•
•
#edits #loveedits #loveyou #explorepage #moodedits
-
🎬 Follow @mydeep._.thoughts for more ‼️
-
-Vc: Unknown -
❌ Ignore Tags ❌
#edits #love #loveedits #mood #moodedits #sad #sadedits
-
🎬 Follow @mydeep._.thoughts for more ‼️
-
-Vc: Unknown -
❌ Ignore Tags ❌
#edits #love #loveedits #mood #moodedits #sad #sadedits
-
🎬 Follow @mydeep._.thoughts for more ‼️
-
-Vc: Unknown -
❌ Ignore Tags ❌
#edits #love #loveedits #mood #moodedits #sad #sadedits
🤤💎 | 6:00
•
•
•
•
•
#moodedits#lyricedits#mood#edits#edit#vibes#loveedits#brokenedits#likeforlikes#explorepage#wordedits
If you put your mind to it you can achieve it

Loading